Ο «πρωτάρης» Ανδριανός στο ΟΦΗ-Βόλος
![Ο «πρωτάρης» Ανδριανός στο ΟΦΗ-Βόλος Βόλος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/03/andrianos-829x432.jpg)
Ο Κώστας Ανδριανός από την Πάτρα, που φέτος ανέβηκε στη μεγάλη Κατηγορία, ορίστηκε να διευθύνει το αυριανό εξ αναβολής παιχνίδι της 12ης αγωνιστικής της Super League 1, ΟΦΗ-Βόλος.
Βοηθοί του θα είναι οι Κωσταράς (Αιτωλοακαρνανίας), Πετρόπουλος (Αρκαδίας), 4ος ο Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας), VAR ο Ζαμπαλάς (Ηπείρου) και AVARο Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News