Ο Ρέκκας σφυρίζει το Πάτραι στην Γαστούνη
![Ο Ρέκκας σφυρίζει το Πάτραι στην Γαστούνη Πάτραι](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/10/diaitisia-640x420-1-800x432.jpg)
Στην τελική ευθεία έχει μπει η προετοιμασία του Πάτραι ενόψει της Κυριακάτικης πρεμιέρας με τον Αίαντα Γαστούνης.
Τη Πέμπτη η ΕΠΟ, ανακοίνωσε τους διαιτητές της πρεμιέρας και το παιχνίδι Αιας Γαστούνης -Πάτραι, θα σφυρίξει o Hλίας Ρεκκας από την Μεσσηνία με βοηθούς τους Καραμπέτσο- Μπουρίκα του ίδιου συνδέσμου ενώ παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο Αχαιός Ανδρέας Λάγος.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News