Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑ-Η

Δείτε ποιοι θα «σφυρίξουν» τα παιχνίδια των αγώνων της ΕΣΚΑ-Η το σαββατοκύριακο, τη Δευτέρα και την Τετάρτη

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΣΚΑ-Η

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑ-Η οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου, της Δευτέρας και της Τετάρτης, που έχουν ως εξής:

 

Σάββατο, 23 Οκτώβριος 2021
23/10/21 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23/10/21 17:00 Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
23/10/21 17:00 Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΦΑΛΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑ
23/10/21 14:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ  Α.Π.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
23/10/21 16:15 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γ.Σ ΑΧΑΓΙΑ 82 ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
23/10/21 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23/10/21 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) Ε.Α.Π Ε.Α.Π. ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΕΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
23/10/21 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ ΙΦΙΤΟΣ Γ.Ε.Π ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΕΓΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
23/10/21 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ ΕΛ  ΑΝΥ    ΝΤΙΜΟΣ ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
23/10/21 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ ΑΕ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23/10/21 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΕΦΗΒΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (2) ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
Κυριακή, 24 Οκτώβριος 2021
24/10/21 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
24/10/21 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24/10/21 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  ΑΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24/10/21 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΡΛΕΣΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
24/10/21 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
24/10/21 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΛΕΓΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
24/10/21 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24/10/21 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24/10/21 17:00 Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
24/10/21 17:00 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
24/10/21 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
24/10/21 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (1) ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ Ε.Α.Π. ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
24/10/21 20:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (1) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΤΣΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΟΛΑΝΟ ΑΓΓΕΛΟΣ
Δευτέρα, 25 Οκτώβριος 2021
25/10/21 18:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΝΙΚΗ ΑΣ ΠΡ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25/10/21 20:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΓΑΛΗΝΗ ΑΟ ΑΧΑΙΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΛΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25/10/21 21:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
25/10/21 20:30 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) Ε.Α.Π Ε.Α.Π. ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ ΣΕΦΑ ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25/10/21 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΚΑΤΗΓ. ΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
25/10/21 21:30 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛ  ΑΝΥ    ΝΤΙΜΟΣ
Τετάρτη, 27 Οκτώβριος 2021
27/10/21 18:30 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΤΕΜΕΝΗΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ
27/10/21 20:00 Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΦΑΛΟΣ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙΟΥ Ν.Ε.Π ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΕΓΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
27/10/21 20:00 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ Α ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΟ ΒΡΑΧΝ. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27/10/21 20:30 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΕ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
27/10/21 18:00 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡ. ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
27/10/21 20:00 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ  Α.Π.Σ. ΚΩΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΕΓΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
27/10/21 20:30 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΑΘ.ΚΕΝ ΠΑΝΩΛΕΝΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΝΑΤΑΣΣΑ
27/10/21 20:00 Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ) ΑΝΤΙΡΙΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΕΘΩΝ ΑΝΤΙΡΙΟΥ Α.Σ. ΠΥΡΣΟΣ Α.Ο ΛΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

Στο τουρνουά Παμπαίδων της ΕΣΚΑ-Η ο στόχος είναι ξεκάθαρος, σεβασμός στο παιχνίδι!
LIVE: Η 8η αγωνιστική της Α1 ΕΣΚΑ-Η, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΣΤΟΙΧΕΙΑ
Ξανά στις νίκες ο Ηφαιστος/Αχιλλέας
Ο Αίολος Αγυιάς έχασε στις λεπτομέρειες