Οι Επίλεκτοι της ΝΕΠ (προπονήτρια η έμπειρη Αννα Δαλιέτου) έκαναν καταπληκτικές εμφανίσεις στο μίτινγκ που διοργανώθηκε πριν από μερικές ημέρες στην Καλαμάτα.
Εντυπωσιακή ήταν η παρουσία της κολυμβητικής ομάδας Επιλέκτων της ΝΕΠ στο μίτινγκ με την ονομασία «1α Ποσειδώνια Junior» που πραγματοποιήθηκε στο κολυμβητήριο της Καλαμάτας.
Προπονήτρια των Επιλέκτων της ΝΕΠ είναι η έμπειρη Αννα Δαλιέτου, η οποία έμεινε απολύτως ικανοποιημένη από την παρουσία όλων των παιδιών.
Ο γενικός αρχηγός της ΝΕΠ Θεόδωρος Κανελλόπουλος δήλωσε τα εξής: «Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και στην προπονήτριά μας στο νέο τους αθλητικό ξεκίνημα».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News