Οι Παίδες του Προμηθέα για πρόκριση στον τελικό
Στον άλλο ημιτελικό, ο Παναθηναϊκός θα παίξει με τη ΔΕΚΑ (Νέο κλειστό Καρδίτσας, 16.00)
![Οι Παίδες του Προμηθέα για πρόκριση στον τελικό Προμηθέα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/07/paides_omadiki_karditsa-873x432.jpg)
Την πρόκριση στον τελικό του Πανελληνίου πρωταθλήματος που διεξάγεται στην Καρδίτσα, θα προσπαθήσει να πάρει σήμερα η ομάδα Παίδων του Προμηθέα, η οποία αντιμετωπίζει το Περιστέρι στις 18.30 (Νέο κλειστό Καρδίτσας).
Στον άλλο ημιτελικό, ο Παναθηναϊκός θα παίξει με τη ΔΕΚΑ (Νέο κλειστό Καρδίτσας, 16.00).
Ο τελικός του πρωταθλήματος θα διεξαχθεί αύριο στις 15.30 και ο μικρός τελικός στις 13.00. Ολες οι αναμετρήσεις θα μεταδοθούν ζωντανά από το κανάλι του youtube «U16 MEN – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News