Οι Παλαίμαχοι της Παναχαϊκής έκοψαν την πίτα τους
Από τους παίκτες – σύμβολα των «κοκκινόμαυρων» βρέθηκαν στην εκδήλωση οι Αιμίλιος Δρουγούτης και Βασίλης Στραβοπόδης
![Οι Παλαίμαχοι της Παναχαϊκής έκοψαν την πίτα τους Παλαίμαχοι](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/02/3083f425-69b9-460e-a466-f1810a5652cb-873x432.jpg)
Μέσα σε εορταστικό και ενωτικό κλίμα, πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση της κοπής πίτας του Συλλόγου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Παναχαϊκής στο Tulum Uptown στα Υψηλά Αλώνια.
Το «παρών» έδωσαν και κάποιοι ποδοσφαιριστές της Παναχαϊκής, όπως επίσης ο διοικητής της 6ης ΥΠΕ, Γιάννης Καρβέλης, ο αντιπεριφερειάρχης Αθλητισμού, Τάκης Αντωνόπουλος, ο αντιδήμαρχος Αθλητισμού, Τάκης Πετρόπουλος και ο γενικός διευθυντής της ΠΑΕ, Νίκος Τσάλας.
Η διοίκηση των Παλαιμάχων ευχαριστεί τον Τόλη Φωτεινάτο για την παραχώρηση της αίθουσας, όπως επίσης τον Θανάση Αγγελόπουλο (Εργοηλεκτρική) για την παραχώρηση αθλητικού υλικού στον σύλλογο, ο οποίος δήλωσε ότι θα είναι πάντα στο πλευρών των παλαιμάχων.
Από τους παίκτες – σύμβολα των «κοκκινόμαυρων» βρέθηκαν στην εκδήλωση οι Αιμίλιος Δρουγούτης και Βασίλης Στραβοπόδης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News