«Οικογενειακό» Σαββατοκύριακο για τους μικρούς του Αίολου Αγυιάς
«Οικογενειακές» μάχες το Σαββατοκύριακο για τους Παμπαίδες και τους παίδες του Αίολου Αγυιάς και της θυγατρικής ΑΕ Αγυιάς, με «βροχή» τριπόντων και χαμόγελα!
![«Οικογενειακό» Σαββατοκύριακο για τους μικρούς του Αίολου Αγυιάς Αίολου Αγυιάς](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/12/263144088_113819011133383_1349875408420940733_n-873x432.jpg)
Μέσα σε λίγα μόλις χρόνια από την έναρξη της λειτουργίας του, ο Οργανισμός του Αίολου Αγυιάς έχει γιγαντωθεί από πλευράς Ακαδημίων. Πλέον, τα ηλικιακά τμήματα του συλλόγου «συγκρούονται» και μεταξύ τους στα αντίστοιχα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑ-Η, όπως συνέβη αυτό το Σαββατοκύριακο, χθες σε επίπεδο Παμπαίδων (Αίολος Δ΄ έναντίον Αίολου Γ΄) και σήμερα σε επίπεδο Α΄ Κατηγορίας Παίδων (ΑΕ Αγυιάς εναντίον Αίολου Αγυιάς).
Η πορεία είναι συνεχώς προς τα εμπρός…
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News