Ορίστηκαν τα μπαράζ της Γ’ Κατηγορίας
Οι αγώνες του Β’ ομίλου θα διεξαχθούν την Πρωτομαγιά, με την ΕΠΣ Αχαΐας να ανακοινώνει το πρόγραμμα των αναμετρήσεων
![Ορίστηκαν τα μπαράζ της Γ' Κατηγορίας της](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/04/DSC_6707-873x432.jpg)
Στον Α’ όμιλο της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Αχαΐας οι αγώνες μπαράζ έχουν ξεκινήσει ήδη, αλλά στον Β’ όμιλο, η πρώτη αγωνιστική θα διεξαχθεί την Πρωτομαγιά.
Η επιτροπή πρωταθλήματος όρισε κανονικά τους δύο αγώνες.
Στις 11.00 θα παίξουν στο Ενωσιακό γήπεδο «Α. Κάνιστρας», ο Παναχαϊκός με τον Ολυμπιακό Καμαρών και στις 14.00 στο γήπεδο Προσφυγικών θα διεξαχθεί ο αγώνας, ανάμεσα στην ΑΕ Αρόης και τον Αστέρα Λεοντίου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News