Παναχαϊκή: Δυνατό φιλικό με Καλαμάτα στα Φιλιατρά
Την ευκαιρία να δοκιμάζει την ομάδα του κόντρα σε έναν αντίπαλο μεγαλύτερης Κατηγορίας έχει ο Ζέλικο Κάλαϊτζιτς
![Παναχαϊκή: Δυνατό φιλικό με Καλαμάτα στα Φιλιατρά Παναχαϊκή](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/10/omada-873x432.jpg)
Ολοκληρώθηκε χθες (15/10) η προετοιμασία της Παναχαϊκής για το σημερινό φιλικό παιχνίδι με την Καλαμάτα στα Φιλιατρά (15.00), με προπόνηση στο γήπεδο «Α. Κάνιστρας». Οι ποδοσφαιριστές που επέλεξε ο Ζέλικο Κάλαϊτζιτς είναι οι εξής:
Αθανασόπουλος, Μπαμπούνης, Αγκαράι, Κόκας, Γούλας, Κατσής, Κυβελίδης, Κωνσταντακόπουλος, Λούσκος, Μπελεζάκης, Μπουρλάκης, Παπαχρονόπουλος, Πολίτης, Σελινιωτάκης, Σμίλτος, Στασινόπουλος, Τεγούσης, Μικελάτος, Χαντί, Αλεξόπουλος. Απών θα είναι ο τραυματίας Λιμάτσι και ο Στεργίδης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News