Πανερυθραϊκός-ΑΟ Αιγιαλέων και Ολυμπιάδα-Ήφαιστος Φλώρινας
![Πανερυθραϊκός-ΑΟ Αιγιαλέων και Ολυμπιάδα-Ήφαιστος Φλώρινας Πανερυθραϊκός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/10/1664559610549-873x432.jpg)
Πρεμιέρα σήμερα του Τουρνουά βόλεϊ που διοργανώνει η Ολυμπιάδα στο κλειστό της γήπεδο στην περιοχή Ταραμπούρα με την υποστήριξη της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας.
Στις 18.00 στο παιχνίδι που θα ανοίξει την αυλαία του Τουρνουά θα παίξουν Πανερυρθαϊκός-ΑΟ Αιγιαλέων με διαιτητές τους Γκόλφη, Λάμπρου και στις 20.30 Ολυμπιάδα-Ηφαιστος Φλώρινας (ομάδα Α2 Εθνικής του Βορρά) με διαιτητές τους Πετούση, Λάμπρου.
Αύριο στις 16.00 θα γίνει ο αγώνας κατάταξης για 3η-4η θέση και στις 18.00 ο μεγάλος τελικός.
Και τις δύο ημέρες των αγώνων η είσοδος για τους φιλάθλους θα είναι ελεύθερη.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News