Πανιώνιος/Αχιλλέας: «Πρώτη» στις 25 Αυγούστου
Ο Θανάσης Νταγιούκλας ανανέωσε τη συνεργασία του για τρίτη συνεχόμενη χρονιά με τον Πανιώνιο/Αχιλλέα
![Πανιώνιος/Αχιλλέας: «Πρώτη» στις 25 Αυγούστου Πανιώνιος/Αχιλλέας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/ntagiou-e1629471538274-554x432.jpg)
Την προετοιμασία του ενόψει της νέας σεζόν θα ξεκινήσει ο Πανιώνιος/Αχιλλέας την Τετάρτη 25/8. Το ραντεβού έχει δοθεί στο γήπεδο μπάσκετ της Αγυιάς (18.00) και αμέσως μετά την παραλαβή του αθλητικού υλικού και τις καθιερωμένες ομιλίες, θα γίνει η πρώτη προπόνηση υπό τις οδηγίες του Θανάση Νταγιούκλα, ο οποίος ανανέωσε τη συνεργασία του για τρίτη συνεχόμενη χρονιά.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News