Παρακολουθήστε ζωντανά τη ψηφιακή ημερίδα “Covid-19: Αντιμετώπιση και η επόμενη μέρα”
Διαδικτυακή ημερίδα για την αντιμετώπιση και την επόμενη μέρα του Covid-19 συνδιοργανώνουν η Ιατρική Εταιρία Δυτικής Ελλάδος και Πελοποννήσου (Ι.Ε.Δ.Ε.Π.) σε συνδιοργάνωση με την Παθολογική Κλινική του ΠΓΝΠ «Παναγία η Βοήθεια» και την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας.
![Παρακολουθήστε ζωντανά τη ψηφιακή ημερίδα “Covid-19: Αντιμετώπιση και η επόμενη μέρα” ημερίδα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/300%CE%A7250-%CE%97%CE%9C%CE%95%CE%A1%CE%99%CE%94%CE%91-A_001.png)
Η Ιατρική Εταιρία Δυτικής Ελλάδος και Πελοποννήσου (Ι.Ε.Δ.Ε.Π.) σε συνδιοργάνωση με την Παθολογική Κλινική του ΠΓΝΠ «Παναγία η Βοήθεια» και την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας, πραγματοποιεί ψηφιακή ημερίδα σήμερα Τετάρτη 07/07/2021 στις 19:00 με θέμα:
«Covid-19: Αντιμετώπιση και η επόμενη μέρα».
Στην ημερίδα θα συζητηθούν θέματα που αφορούν στο τι πραγματικά συμβαίνει σήμερα στα νοσοκομεία, στην εργαστηριακή διερεύνηση των περιστατικών αλλά και στο ποια θα είναι η επόμενη μέρα στην διαχείριση της πανδημίας.
Σε λίγο ξεκινάει η ημερίδα, την οποία μπορείτε να παρακολουθήσετε ΕΔΩ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News