Παρούσα η Σία Αναγνωστοπούλου στην πορεία εκπαιδευτικών: «Μήνυμα αντίστασης απέναντι στον φόβο»
Η βουλεύτρια Αχαϊας του ΣΥΡΙΖΑ έριξε το καρφί της στην Κυβέρνηση: «Η παιδεία θέλει αρετή και τόλμη, όχι τιμωρία και φόβο της Δεξιάς του κ. Μητσοτάκη».
![Παρούσα η Σία Αναγνωστοπούλου στην πορεία εκπαιδευτικών: «Μήνυμα αντίστασης απέναντι στον φόβο» παιδεία](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/10/71911_3040177619596316_7090057558495635498_n-710x432.jpg)
Παρούσα στην πορεία των εκπαιδευτικών στο κέντρο της Πάτρας και η βουλεύτρια Αχαϊας του ΣΥΡΙΖΑ Σία Αναγνωστοπούλου. Το σχόλιό της: «Και από την Πάτρα, μήνυμα αγωνιστικότητας στο πανεκπαιδευτικό συλλαλητήριο. Μήνυμα αντίστασης απέναντι στον φόβο. Η παιδεία θέλει αρετή και τόλμη, όχι τιμωρία και φόβο της Δεξιάς του κ. Μητσοτάκη».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News