Πάτρα: Με Γ. Παπανδρέου και Α. Σπυρόπουλο κόβει την πίτα της η ΝΕ Αχαΐας του ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ στις 30 Ιανουαρίου
Στις 6 το απόγευμα
![Πάτρα: Με Γ. Παπανδρέου και Α. Σπυρόπουλο κόβει την πίτα της η ΝΕ Αχαΐας του ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΑΛ στις 30 Ιανουαρίου Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/01/pasok-pita1-873x432.jpg)
Την πρωτοχρονιάτικη πίτα της θα κόψει η ΝΕ Αχαΐας του ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής, τη Δευτέρα 30 Ιανουαρίου στις 6 το απόγευμα στο Ρίο, κατάστημα εστίασης W (Ποσειδώνος 12 και Μεγ. Αλεξάνδρου).
Στην εκδήλωση είναι προσκεκλημένος ο Γραμματέας του ΠΑ.ΣΟ.Κ. – Κίνημα Αλλαγής Ανδρέας Σπυρόπουλος και ο π. Πρωθυπουργός και Βουλευτής Αχαΐας Γιώργος Παπανδρέου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News