Πάτρα: Πελετίδης – Τογιοπούλου στην εκδήλωση «Η δική της δίκη των έξι»
Στον Δικηγορικό Σύλλογο.
![Πάτρα: Πελετίδης - Τογιοπούλου στην εκδήλωση «Η δική της δίκη των έξι» Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/12/peleitidis-h-diki-ton-exi-1-873x432.jpg)
Ο Δήμαρχος Πατρέων, Κώστας Πελετίδης και η Αντιδήμαρχος Αναστασία Τογιοπούλου, παραβρέθηκαν, την Παρασκευή (2 Δεκέμβρη) το απόγευμα, στην αίθουσα διαλέξεων του Δικηγορικού Συλλόγου Πάτρας και παρακολούθησαν την εκδήλωση με θέμα: «Η «Δική» της Δίκης των Έξι».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News