Πάτρα: Συλλυπητήρια Κώστα Πελετίδη για τον θάνατο της Μαρίας Καραμήτσου
Τι αναφέρει σε συλλυπητήριο μήνυμά του.
![Πάτρα: Συλλυπητήρια Κώστα Πελετίδη για τον θάνατο της Μαρίας Καραμήτσου Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/04/penthos-873x432.jpg)
Ο Δήμαρχος Πατρέων, Κώστας Πελετίδης, εκφράζει τη θλίψη του για το θάνατο της Μαρίας Καραμήτσου, Μικροβιολόγου του Καραμανδάνειου Νοσοκομείου Πάτρας και απευθύνει τα ειλικρινή του συλλυπητήρια στη μητέρα της Γεωργία Καραμήτσου – Καρέλα, επίσης Μικροβιολόγο και σε όλη της την οικογένεια.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News