Στέφανος Κασσελάκης: «Η διεκδίκηση ψωμί, παιδεία, ελευθερία υπάρχει ακόμα αναπάντητη στην κοινωνία μας»
«50 χρόνια Πολυτεχνείο. Η διεκδίκηση «ψωμί, παιδεία, ελευθερία» ακόμα υπάρχει μέσα στην κοινωνία μας αναπάντητη», αναφέρει χαρακτηριστικά στην ανάρτησή του.
![Στέφανος Κασσελάκης: «Η διεκδίκηση ψωμί, παιδεία, ελευθερία υπάρχει ακόμα αναπάντητη στην κοινωνία μας» Κασσελάκης](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/11/kasselakis-17-noembri-873x432.jpg)
Το δικό του μήνυμα για την επέτειο του Πολυτεχνείου έστειλε ο Στέφανος Κασσελάκης με ανάρτησή του στα social media.
Ο Στέφανος Κασσελάκης τονίζει ότι παραμένει αναπάντητη στην κοινωνία η διεκδίκηση «ψωμί, παιδεία, ελευθερία» προσθέτοντας φωτογραφίες από τις σημερινές του παρουσίες σε εκδηλώσεις για την επέτειο του Πολυτεχνείου.
«50 χρόνια Πολυτεχνείο. Η διεκδίκηση «ψωμί, παιδεία, ελευθερία» ακόμα υπάρχει μέσα στην κοινωνία μας αναπάντητη», αναφέρει χαρακτηριστικά στην ανάρτησή του.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News