Στη λίστα της Παναχαϊκής ο Παραστατίδης
Ο 23χρονος μεσοεπιθετικός αγωνιζόταν στον Διαγόρα Ρόδου τα τελευταία δύο χρόνια
![Στη λίστα της Παναχαϊκής ο Παραστατίδης Παναχαϊκής](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/08/cd35bb38b59995bc6175bfc609d48fa2-b.jpg)
Ενας από τους «μικρούς» που κοιτάζουν οι άνθρωποι της Παναχαϊκής προκειμένου να ενισχύσουν το ρόστερ της ομάδας, φέρεται να είναι ο Γιάννης Παραστατίδης.
Ο 23χρονος μεσοεπιθετικός αγωνιζόταν στον Διαγόρα Ρόδου τα τελευταία δύο χρόνια με τον οποίο είχε 53 συμμετοχές και 5 γκολ στο πρωτάθλημα της Super League 2.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News