Στις 12.00 ξεκινά το Πάτραι-ΑΟ Πυλίου Κω
![Στις 12.00 ξεκινά το Πάτραι-ΑΟ Πυλίου Κω Πάτραι](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/02/1676209846979-873x432.jpg)
Μετά από αίτημα του ΑΟ Πυλίου Κω, το παιχνίδι του Πάτραι με τους νησιώτες, για την 22η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής που θα γίνει την Κυριακή, θα ξεκινήσει στις 12.00.
Το παιχνίδι ορίστηκε να σφυρίξει ο Αλέξανδρος Τσαμούρης από την Μεσσηνία με βοηθούς τον Γιώργο Καραμέρο και Δημήτρη Κορδά (αμφότεροι από το σύνδεσμο Ηλείας), ενώ παρατηρητής τους ορίστηκε ο Παναγιώτης Καψάλης (Αιτ/νίας).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News