Στο ντέρμπι Άρης Πατρών-Πήγασος θα «σφυρίξει» ο Καμζόλας

Οι διαιτητές στα παιχνίδια της Α’ και της Β’ Κατηγορίας τη ΕΠΣ Αχαϊας

 

 

 

 

Στο ντέρμπι Άρης Πατρών-Πήγασος θα «σφυρίξει» ο Καμζόλας

Ο Αλέξης Καμζόλας ορίστηκε να διευθύνει το ντέρμπι της 5ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας, ανάμεσα στον Αρη Πατρών και τον Πήγασο.

Συνοπτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

 

A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Πετρωτού, 16.00: Ικαρος Πετρωτού – Δίας, Μουστάκας.

Δημ. Κάτω Αχαΐας, 16.00: Αχαϊκή – Δόξα Παραλίας, Πράνταλος.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 16.00: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Λιμνοχώρι, Αθανασόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 16.00: Θύελλα Πατρών – ΑΠΟ Αρόη, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 16.00: Αναγέννηση Πατρών – ΑΠΣ Πάτραι, Ταξιάρχης.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.30: Αρης Πατρών – Πήγασος, Καμζόλας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Ρίου, 16.00: Άνω Καστρίτσι – Δαβουρλής,

Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 16.00: Κεραυνός – Θύελλα Αιγαίου, Πετρόπουλος.

Γηπ. Ακράτας, 16.00: Αιγείρα/Ακράτα – Αετός Ρίου, Καδδάς.

Γηπ. Αγυιά, 16.00: Αετός – Νίκη,  Παπαδόπουλος.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Νιφορεΐκων, 16.00: Δόξα Νιφορεΐκων – Πανμοβριακός, Παπαδόπουλος.

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 16.00: Πάτρα 2005 – Εθνικός/Πολύτεκνος, Φωκάς.

Γηπ. Ρίου, 16.00: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Καλάβρυτα, Πετρόπουλος.

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Ντα Λουζ, 16.00: Φαραϊκός – Ολυμπιακός Πατρών, Σαφαρίκας.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/10

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 13.00: Ατλας – Πείρος, Αρκουμάνης.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 16.00: Δάφνη – Γαλήνη,Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 16.00: Σταροχώρι – Αχαϊκός, Σαφαρίκας.

Γηπ. Μιντιλογλίου, 16.00: Αστέρας Μιντιλογλίου – Αστραπή, Πολυγένης.

Γηπ. Λάππα, 16.00: Ατρόμητος Κάππα – Ικαρος Λακκόπετρας, Καδδάς.

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γηπ. Ρίου, 12.30: ΑΕ Δρεπάνου – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Καμζόλας.

Γηπ. Αγυιά, 16.00: Ζαβλάνι/Αίας – Αργυρά, Μαχαίρας/Μουστάκας.

Γηπ. Ροδιάς, 16.00: Φλόγα Ροδιάς – Αυτόνομη, Αγγελόπουλος.

Γηπ. Τέμενης, 16.00: Αστέρας Τέμενης – Αχιλλέας Καμάρων, Ταξιάρχης.

Γηπ. Πετρωτού, 16.00: Πετεινοί – Απόλλων Εγλυκάδας, Μαρδάς.

Γηπ. Ζήριας, 16.00: Φοίνικας Ζήριας – Απόλλων Συνοικισμού, Καραβασίλης.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.30: ΠΑΟΚ Πάτρας – Αβυθος, Σπυρόπουλος.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/10

 

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Βασιλικό – Μετόχι, Γκαβός.

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ