Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 – Φωτογραφίες

Η Αχαγιά ΄82 νίκησε τον Γλαύκο με σκορ 71-67 σε δυνατό φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας στην «Αποθήκη».

Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Στιγμιότυπο από το φιλικό παιχνίδι Γλαύκος-Αχαγιά ΄82

Φιλικό παιχνίδι έδωσαν το Σάββατο ο Γλαύκος και η Αχαγιά ΄82 στην «Αποθήκη». Τόσο ο Σπύρος Γκοργκόλης, όσο και ο Ανδρέας Μπερδέσης είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν διάφορα σχήματα και συστήματα, δίνοντας χρόνο συμμετοχής σε όλους τους παίκτες τους. Να σημειωθεί ότι από την Αχαγιά ΄82 απουσίαζε λόγω τραυματισμού ο Δαβάνης. Για την ιστορία ο αγώνας τελείωσε με νικήτρια την Αχαγιά ΄82 με σκορ 71-67. Οι Αχαγιώτες ήταν μπροστά στο α΄ 10λεπτο (21-22) και πίσω στο ημίχρονο (40-35).

Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες Τι έγινε στο φιλικό Γλαύκος-Αχαγιά ΄82 - Φωτογραφίες