Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα

Ξεχωρίζει το παιχνίδι της Εθνικής με τη Γεωργία

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα

Το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:

Eurosport 1, 10.30: Gran Piemonte (ποδηλασία).

Eurosport 1, 11.10: Γύρος της Λομβαρδίας (ποδηλασία).

Eurosport 2, 11.45: Αντοχή μοτοσικλετών: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
(μηχανοκίνητα).

COSMOTE SPORT 5 HD, 11.50: Formula 1 2021-Τουρκικό γκραν πρι (ελεύθερα δοκιμαστικά 3).

ΕΡΤ Sports 1, 12.00: Γκραν πρι Κωνσταντινούπολης ( 3ες ελεύθερες δοκιμές).

ΕΡΤ3, 12.30: Πρωτάθλημα χάντμπολ Α1 Ανδρών.

Novasports 6HD, 14.30: DTM: Norisring (μηχανοκίνητα).

COSMOTE SPORT 5 HD, 14.50: Formula 1 2021-Τουρκικό γκραν πρι (κατατακτήριες δοκιμές).

ΕΡΤ2, 14.55: Formula 1 2021-Τουρκικό γκραν πρι (κατατακτήριες δοκιμές).

COSMOTE SPORT 4 HD, 15.30: Μπαχτσεσεχίρ-Φενέρμπαχτσε (μπάσκετ,
Τουρκικό πρωτάθλημα).

COSMOTE SPORT 3 HD, 16.00:Λιθουανία-Βουλγαρία (ποδόσφαιρο, προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 2 HD, 16.00: Καζακστάν-Βοσνία/Ερζεγοβίνη (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

ΕΡΤ Sports 1, 17.00: Ιωνικός-Αρης (μπάσκετ, Basket League).

ΕΡΤ3, 17.00: Προμηθέας-ΠΑΟΚ (μπάσκετ, Basket League).

Eurosport 1, 18.00: Γύρος Βαντέ (ποδηλασία).

COSMOTE SPORT 8 HD, 19.00: Αζερμπαϊτζάν-Ιρλανδία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 7 HD, 19.00: Φινλανδία-Ουκρανία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 3 HD, 19.00: Σκωτία-Ισραήλ (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 1 HD, 19.00: Γεωργία-Ελλάδα (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 2 HD, 19.00: Σουηδία-Κόσοβο (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

OPEN TV, 19.00: Γεωργία-Ελλάδα (ποδόσφαιρο, προκριματικά Μουντιάλ).

Eurosport 1, 19.30: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, ποδηλασίας πίστας
(ποδηλασία).

ΕΡΤ3, 20.00: ΑΕΚ-Λάρισα (μπάσκετ, Basket League).

COSMOTE SPORT 6 HD, 21.00: 2021 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open Indian Wells (τένις).

Novasports 4HD, 21.00: Ντερτόνα-Μπρίντιζι (μπάσκετ, Lega Basket Serie A).

COSMOTE SPORT 5 HD, 21.45 Ελβετία-Βόρεια Ιρλανδία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 4 HD, 21.45: Τενερίφη-Σαραγόσα (μπάσκετ, ACB Liga Endesa).

COSMOTE SPORT 9 HD, 21.45: Λουξεμβούργο-Σερβία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 8 HD, 21.45: Πολωνία-Σαν Μαρίνο (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 7 HD, 21.45: Μολδαβία-Δανία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

COSMOTE SPORT 3 HD, 21.45: Ουγγαρία-Αλβανία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

 

COSMOTE SPORT 2 HD, 21.45: Ανδόρα-Αγγλία (ποδόσφαιρο,
προκριματικά Μουντιάλ).

Novasports Prime, 22.00: Οβιέδο-Σπόρτινγκ Χιχόν (Ισπανικό ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία).

COSMOTE SPORT 8 HD, 23.45: UFC Fight Night 2021, Μαρίνα Ροντρίγκεζ-Μακένζι Ντερν.

COSMOTE SPORT 6 HD, 00.00: 2021 ATP Masters 1000, BNP Paribas Open Indian Wells (τένις).

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις - νέα από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ