Το «ευχαριστώ» από την οικογένεια του Κωνσταντίνου Αντίοχου
Η οικογένεια του Κωνσταντίνου Αντίοχου ευχαρίστησε τη ΝΕΠ και όλους τους συντελεστής της επιτυχημένης διεξαγωγής του τουρνουά πόλο που διεξήχθη στη μνήμη του αξέχαστου πολίστα.
![Το «ευχαριστώ» από την οικογένεια του Κωνσταντίνου Αντίοχου Αντίοχου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/03/277182374_5030380327078284_2782860504677346781_n-873x432.jpg)
Με αφορμή τη διοργάνωση του Εφηβικού τουρνουά πόλο στη μνήμη του Κωνσταντίνου Αντίοχου, οι γονείς, η σύζυγος, τα παιδιά και ο αδερφός του αξέχαστου πολίστα επιθυμούν να ευχαριστήσουν:
– Τη Ναυταθλητική Ενωση Πατρών για τη διοργάνωση του τουρνουά και τη μεγάλη τιμή που έκανε στην οικογένειά μας.
– Ολους τους συντελεστές που εργάστηκαν για να πετύχουν οι αγώνες τόσο οργανωτικά, όσο και αγωνιστικά.
– Την Επιτροπή Διοίκησης του ΠΕΑΚ και ιδιαίτερα τον αντιπρόεδρο Μιχάλη Κουρέτα για την συμπαράσταση, καθώς επίσης και τους εργαζόμενους του κολυμβητηρίου «Α. Πεπανός».
– Όλα τα σωματεία που συμμετείχαν στο τουρνουά.
– Την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας και τον Δήμο Πατρέων και προσωπικά τον Αντιπεριφερειάρχη Αθλητισμού Δημήτρη Νικολακόπουλο και τον πρόεδρο του Δημοτικού Συμβουλίου Παναγιώτη Μελά.
– Ολους όσοι έδωσαν «παρών» το τριήμερο στις κερκίδες του κολυμβητηρίου «Α. Πεπανός».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News