Το Κλιμάκιο της ΕΣΚΑ-Η φιλικό με τον Απόλλωνα
Το Κλιμάκιο της ΕΣΚΑ-Η συνεχίζει την προετοιμασία του και στο πλαίσιο του Αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ θα δώσει φιλικό παιχνίδι με τους ταλαντούχους παίκτες του Απόλλωνα.
![Το Κλιμάκιο της ΕΣΚΑ-Η φιλικό με τον Απόλλωνα ΕΣΚΑ-Η](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/10/1ca04630272fa8cad59a7e3250d73615academybasket6-873x432.jpg)
Στο πλαίσιο του Αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ, την Πέμπτη 26/1 και ώρα 20:30 στο κλειστό γυμναστήριο του Απόλλωνα θα διεξαχθεί φιλικός αγώνας του Κλιμακίου της ΕΣΚΑ-Η για τους αθλητές που γεννήθηκαν το 2009 με την αντίστοιχη ομάδα του Απόλλωνα.
Οπως ανακοίνωσε η ΕΣΚΑ-Η, όλοι οι αθλητές του κλιμακίου πρέπει να προσέλθουν στο γήπεδο το αργότερο μέχρι τις 19:45.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News