Το σημερινό (16/1) αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα με Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

Το μεγάλο ντέρμπι «αιωνίων» Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός κυριαρχεί από το σημερινό πρόγραμμα

Το σημερινό (16/1) αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα με Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

Το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:
NOVASPORTS 1, 13.15: Ουτρέχτη – Αγιαξ (ποδόσφαιρο, Ολλανδικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 3, 13.30: Σασουόλο – Βερόνα (ποδόσφαιρο, Ιταλικό πρωτάθλημα).
NOVASPORTS PRIME, 14.00: Ρεν – Μπορντό (ποδόσφαιρο, Γαλλικό πρωτάθλημα).
NOVASPORTS 5, 14.00: Χαλ – Στόουκ (ποδόσφαιρο, Championship).
NOVASPORTS 2, 14.30: Σάλκε – Κίελ (ποδόσφαιρο, Β’ Γερμανίας).
NOVASPORTS 4, 14.30: Αντβέρπ – Σαρλερουά (ποδόσφαιρο, Βελγικό πρωτάθλημα).
ΕΡΤ 3, 14.45: Λεβαδειακός – Καλαμάτα (ποδόσφαιρο, Super League 2).
NOVASPORTS START, 15.00: Ελτσε – Βιγιαρεάλ (ποδόσφαιρο, Ισπανικό πρωτάθλημα).
NOVASPORTS 1, 15.30: Χρόνινγκεν – Αϊντχόφεν (ποδόσφαιρο, Ολλανδικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 3, 16.00: Γουέστ Χαμ – Λιντς (ποδόσφαιρο, Αγγλικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 4, 16.00: Λίβερπουλ – Μπρέντφορντ (ποδόσφαιρο, Αγγλικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 5, 16.00: Μπολόνια – Νάπολι (ποδόσφαιρο, Ιταλικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 6, 16.00: Βενέτσια – Εμπολι (ποδόσφαιρο, Ιταλικό πρωτάθλημα).
NOVASPORTS 3, 16.30: Αουγκσμπουργκ – Αϊντραχτ (ποδόσφαιρο, Γερμανικό πρωτάθλημα).
ΕΡΤ 3, 17.00: Ηρακλής – Προμηθέας (μπάσκετ, Basket League).
COSMOTE SPORT 2, 17.15: ΑΕΚ – Παναιτωλικός (ποδόσφαιρο, Super League 1).
NOVASPORTS 5, 17.15: ΣΠΑΛ – Μπενεβέντο (ποδόσφαιρο, Β’ Ιταλίας).
NOVASPORTS 2, 18.05: Τρουά – Λιόν (ποδόσφαιρο, Γαλλικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 3, 18.30: Τότεναμ – Αρσεναλ (ποδόσφαιρο, Αγγλικό πρωτάθλημα).
NOVASPORTS 3, 18.30: Αρμίνια – Γκρόιτερ Φιρτ (ποδόσφαιρο, Γερμανικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 7, 19.00: Ρόμα – Κάλιαρι (ποδόσφαιρο, Ιταλικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 1, 19.30: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός (ποδόσφαιρο, Super League 1).
NOVASPORTS PRIME, 19.30: ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος (ποδόσφαιρο, Super League 1).
NOVASPORTS 1, 19.30: Αντερλεχτ – Σταντάρ Λιέγης (ποδόσφαιρο, Βελγικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 4, 20.00: Ντιτρόιτ Πίστονς – Φοίνιξ Σανς (μπάσκετ, ΝΒΑ).
COSMOTE SPORT 8, 20.00: Βιζέλα – Σπόρτινγκ (ποδόσφαιρο, Πορτογαλικό πρωτάθλημα).
ΕΡΤ 3, 20.00: Περιστέρι – ΑΕΚ (μπάσκετ, Basket League).
COSMOTE SPORT 9, 20.30: Φαμαλικάο – Πάσος Φερέιρα (ποδόσφαιρο, Πορτογαλικό πρωτάθλημα).
NOVASPORTS 2, 20.30: Ρεάλ Μαδρίτης – Μπιλμπάο (ποδόσφαιρο, Σούπερ Καπ Ισπανίας).
COSMOTE SPORT 2, 21.45: Αταλάντα – Ιντερ (ποδόσφαιρο, Ιταλικό πρωτάθλημα).
NOVASPORTS 3, 21.45: Μαρσέιγ – Λιλ (ποδόσφαιρο, Γαλλικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 8, 22.30: Μπελενένσες – Πόρτο (ποδόσφαιρο, Πορτογαλικό πρωτάθλημα).
COSMOTE SPORT 4, 01.00: Σακραμέντο Κινγκς – Χιούστον Ρόκετς (μπάσκετ, ΝΒΑ).
COSMOTE SPORT 7, 05.30: Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς (μπάσκετ, ΝΒΑ).

 

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις και τα νέα απο την Πάτρα

Ειδήσεις από την Πάτρα, την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο pelop.gr

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ