Το τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα

Πρόγραμμα

Το σημερινό τηλεοπτικό αθλητικό πρόγραμμα, έχει ως εξής:
COSMOTE SPORT 8 HD, 10.30: MotoGP 2022 OR Thailand Grand Prix – Αγώνας (μηχανοκίνητα).
Eurosport 1, 10.45: Μαραθώνιος Λονδίνου (μαραθώνιος).
COSMOTE SPORT 8 HD, 11.00: MotoGP 2022 OR Thailand Grand Prix (μηχανοκίνητα).
COSMOTE SPORT 5 HD, 12.10: W Series 2022 Μαρίνα Μπέι, Σιγκαπούρη (μηχανοκίνητα).
COSMOTE SPORT 9 HD, 13.00: Αναντολού Εφές – Γαλατάσαραϊ (μπάσκετ, Super League).
COSMOTE SPORT 4 HD, 13.30: Ρεάλ Μαδρίτης-Ομπραντόιρο (μπάσκετ, ACB Liga Endesa).
COSMOTE SPORT 3 HD, 13.30: Λάτσιο-Σπέτσια (μπάσκετ, Serie A).
Novasports 6HD, 14.00: WTA 250 Ταλίν, Τελικός (τένις).
Eurosport 2, 14.00: Super League Τουλούζ (στίβος, τρίαθλο).
Novasports 2HD, 14.00: Λοριάν-Λιλ (ποδόσφαιρο, Ligue 1).
ΕΡΤ2, 14:00: Formula 1 – Pre Race (μηχανοκίνητα).
COSMOTE SPORT 7 HD, 14.00: Στόουκ-Γουότφορντ (ποδόσφαορο, Championship Αγγλίας).
Novasports 5HD, 14.30: Αντερλεχτ-Σαρλερουά (ποδόσφαιρο, Βελγικό πρωτάθλημα).
Novasports 4HD, 14.30: Κάρλσρούη-Νυρεμβέργη (ποδόσφαιρο, Bundesliga 2).
ΕΡΤ2, 14.55: Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Σιγκαπούρης αγώνας (μηχανοκίνητα).
Novasports 1HD, 15.00: Εσπανιόλ-Βαλένθια (ποδόσφαιρο, La Liga).
Novasports Prime, 15.00: Αστέρας Τρίπολης-ΟΦΗ (ποδόσφαιρο, Super League).
COSMOTE SPORT 5 HD, 15.00: Formula 1 2022-Γκραν Πρι Σιγκαπούρης αγώνας (μηχανοκίνητα).
Novasports Start, 15.30: Ναϊμέχεν-Φέγενορντ (ποδόσφαιρο, Eredivisie).
Eurosport 1, 16.00: Φαμέν Αρντέν Κλάσικ (ποδηλασία).
COSMOTE SPORT 4 HD, 16.00 Σασουόλο-Σαλερνιτάνα (ποδόσφαιρο, Serie A)
Novasports 2HD, 16.00: Τουλούζ-Μονπελιέ (ποδόσφαιρο, Ligue 1)
Novasports Premier League, 16.00: Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (ποδόσφαιρο, Premier League).
COSMOTE SPORT 3 HD, 16.00: Λέτσε-Κρεμονέζε (ποδόσφαιρο,Serie A).
COSMOTE SPORT 1 HD, 16.00: Ολυμπιακός-Ατρόμητος (ποδόσφαιρο,Super League).
COSMOTE SPORT 2 HD, 16.00: Σαμπντόρια-Μόντσα (ποδόσφαιρο, Serie A).
Eurosport 1, 16.30: Βρετανικό Όπεν Σνούκερ (μπιλιάρδο).
Novasports 3HD, 16.30: Χέρτα-Χόφενχαϊμ (ποδόσφαιρο, Bundesliga).
ΕΡΤ3, 17.00: Μικρός τελικός (μπάσκετ, Super Cup).
ΕΡΤ2, 17.00: Formula 1 – Post Race Μηχανοκίνητα.
Novasports 5HD, 17.15: Μπενεβέντο-Ασκολι (ποδόσφαιρο, Serie B).
Novasports 1HD, 17.15: Θέλτα -Μπέτις (ποδόσφαιρο, La Liga).
Eurosport 1, 17.45: Γύρος Βαντέ (ποδηλασία).
Novasports 2HD, 18.05: Μονακό-Ναντ (ποδόσφαιρο, Ligue 1).
Novasports Prime, 18.30: Σάλκε-Αουγκσμπουργκ (ποδόσφαιρο, Bundesliga).
Novasports Premier League, 18.30 Λιντς-Άστον Βίλα (ποδόσφαιρο, Premier League).
COSMOTE SPORT 7 HD, 18.30: Αρμάνι Μιλάνο-Μπρέσια (ποδόσφαιρο, Lega Basket Serie A).
COSMOTE SPORT 2 HD, 19.00: Αταλάντα-Τορίνο (ποδόσφαιρο, Serie A).
Novasports 1HD, 19.30 Ζιρόνα-Ρεάλ Σοθιεδάδ (ποδόσφαιρο, La Liga).
COSMOTE SPORT 4 HD, 19.30: Βαλένθια-Μπανταλόνα (μπάσκετ, ΑCB Liga Endesa).
COSMOTE SPORT 1 HD, 19.30: Βόλος – Άρης (ποδόσφαιρο, Super League).
COSMOTE SPORT 8 HD, 20.00: Baltimore Ravens – Buffalo Bills (NFL).
ΕΡΤ3, 21:00: Τελικός (μπάσκετ, super Cup).
Νovasports Prime, 21.30: ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (ποδόσφαιρο, Super League).
Novasports 2HD, 21:45: Λανς-Λιόν (ποδόσφαιρο, Ligue 1).
COSMOTE SPORT 2 HD, 21,45: Γιουβέντους-Μπολόνια (ποδόσφαιρο, Serie A).
Novasports 1HD, 22,00: Ρεάλ Μαδρίτης-Οασούνα (ποδόσφαιρο, La Liga).
Novasports Start, 22,05: Portland Timbers – Los Angeles FC (ποδόσφαιρο, MLS)
COSMOTE SPORT 7 HD, 22,30: Φαμαλικάο-Μποαβίστα (πδόσφαιρο, Liga Portugal).
COSMOTE SPORT 9 HD, 23.25: Green Bay Packers-New England Patriots (NFL).

Ακολουθείστε τις ειδήσεις του pelop.gr στο

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ