«Τρελό» ημίχρονο και Παναθηναϊκός Β’ – Παναχαϊκή 2-2!

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0 με τον Σιδερά στο 19′ και τον Κυριόπουλο στο 36′, όμως οι «κοκκινόμαυροι» αντέδρασαν

Παναχαϊκή

Εκπληκτικό α’ ημίχρονο στο Ζηρίνειο της Κηφισιάς με την Παναχαϊκή να είναι ισόπαλη 2-2 με τον Παναθηναϊκό Β’!

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν 2-0 με τον Σιδερά στο 19′ και τον Κυριόπουλο στο 36′, όμως οι «κοκκινόμαυροι» αντέδρασαν και ισοφάρισαν μέσα σε δύο λεπτά με τον Μπαρέ, πρώτα με πέναλτι στο 40′ και με σουτ στο 42′.

Παναθηναϊκός Β (Αντωνίου): Μαργκόνο, Σιδεράς, Αθανασακόπουλος, Μαρτίνης, Φουρτάδο, Κυριόπουλος, Κρυπαράκος, Προδρομίτης, Σαρδέλης, Τουρκοχωρίτης, Λιούμης.

Παναχαϊκή (Τάτσης): Κολοβούρης, Γρηγορόπουλος, Λιοφάγος, Νάστος, Μπαρέτ, Προύντζος, Αλίμπε, Ζέκοφ, Καραγιάννης, Μπεντοσβίλι, Χριστόπουλος.