ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Η κλήρωση στην Α2 ΕΣΚΑ-Η

Η κλήρωση στην Α2 ΕΣΚΑ-Η



Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγο στο Ιδρυμα Δημητρίου και Λιλής Σταυροπούλου στον Καστελλόκαμπο και η κλήρωση στο φετινό πρωτάθλημα της Α2 ΕΣΚΑ-Η, με την πρεμιέρα να είναι προγραμματισμένη για την Κυριακή 6 Οκτωβρίου και το «κυρίως πιάτο» κάθε αγωνιστικής να σερβίρεται κάθε Τετάρτη, εκτός από τα εντός έδρας παιχνίδια του Πανωλενειακού που θα διεξάγονται τις Δευτέρες. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του α΄ γύρου έχει ως εξής:
1η Αγωνιστική
Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Νίκη Πρ.
Σκαγιοπούλειο-Κρόνος
ΝΕΠ-ΕΑ Παραλίας
Κρήνη ΄97-Πήγασος
ΑΕ Αγυιάς-Αιγέας
Αστέρια-Ανδραβίδα
Ρεπό: Πανωλενειακός
2η Αγωνιστική
Ανδραβίδα-ΑΕ Αγυιάς
Αιγέας-Κρήνη ΄97
Πήγασος-ΝΕΠ
ΕΑ Παραλίας-Σκαγιοπούλειο
Κρόνος-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ
Νίκη Πρ.-Πανωλενειακός
Ρεπό: Αστέρια
3η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Κρόνος
Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-ΕΑ Παραλίας
Σκαγιοπούλειο-Πήγασος
ΝΕΠ-Αιγέας
Κρήνη ΄97-Ανδραβίδα
ΑΕ Αγυιάς-Αστέρια
Ρεπό: Νίκη Πρ.
4η Αγωνιστική
Αστέρια-Κρήνη ΄97
Ανδραβίδα-ΝΕΠ
Αιγέας-Σκαγιοπούλειο
Πήγασος-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ
ΕΑ Παραλίας-Πανωλενειακός
Κρόνος-Νίκη Πρ.
Ρεπό: ΑΕ Αγυιάς
5η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Πήγασος
Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αιγέας
Σκαγιοπούλειο-Ανδραβίδα
ΝΕΠ-Αστέρια
Κρήνη ΄97-ΑΕ Αγυιάς
Νίκη Πρ.-ΕΑ Παραλίας
Ρεπό: Κρόνος
6η Αγωνιστική
ΑΕ Αγυιάς-ΝΕΠ
Αστέρια-Σκαγιοπούλειο
Ανδραβίδα-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αιγέας-Πανωλενειακός
Πήγασος-Νίκη Πρ.
ΕΑ Παραλίας-Κρόνος
Ρεπό: Κρήνη ΄97
7η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Ανδραβίδα
Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Αστέρια
Σκαγιοπούλειο-ΑΕ Αγυιάς
ΝΕΠ-Κρήνη ΄97
Κρόνος-Πήγασος
Νίκη Πρ.-Αιγέας
Ρεπό: ΕΑ Παραλίας
8η Αγωνιστική
Κρήνη ΄97-Σκαγιοπούλειο
ΑΕ Αγυιάς-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αστέρια-Πανωλενειακός
Ανδραβίδα-Νίκη Πρ.
Αιγέας-Κρόνος
Πήγασος-ΕΑ Παραλίας
Ρεπό: ΝΕΠ
9η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-ΑΕ Αγυιάς
Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Κρήνη ΄97
Σκαγιοπούλειο-ΝΕΠ
ΕΑ Παραλίας-Αιγέας
Κρόνος-Ανδραβίδα
Νίκη Πρ.-Αστέρια
Ρεπό: Πήγασος
10η Αγωνιστική
ΝΕΠ-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ
Κρήνη ΄97-Πανωλενειακός
ΑΕ Αγυιάς-Νίκη Πρ.
Αστέρια-Κρόνος
Ανδραβίδα-ΕΑ Παραλίας
Αιγέας-Πήγασος
Ρεπό: Σκαγιοπούλειο
11η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-ΝΕΠ
Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ-Σκαγιοπούλειο
Πήγασος-Ανδραβίδα
ΕΑ Παραλίας-Αστέρια
Κρόνος-ΑΕ Αγυιάς
Νίκη Πρ.-Κρήνη ΄97
Ρεπό: Αιγέας
12η Αγωνιστική
Σκαγιοπούλειο-Πανωλενειακός
ΝΕΠ-Νίκη Πρ.
Κρήνη ΄97-Κρόνος
ΑΕ Αγυιάς-ΕΑ Παραλίας
Αστέρια-Πήγασος
Ανδραβίδα-Αιγέας
Ρεπό: Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ
13η Αγωνιστική
Πανωλενειακός-Πρ. Ηλίας/ΠΑΟΚ
Αιγέας-Αστέρια
Πήγασος-ΑΕ Αγυιάς
ΕΑ Παραλίας-Κρήνη ΄97
Κρόνος-ΝΕΠ
Νίκη Πρ.-Σκαγιοπούλειο
Ρεπό: Ανδραβίδα
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 19:07]  Κεραυνός: «Χτύπησε» με...
[χθες 19:00]  Δόξα Παραλίας: Συνεχίζει ο Πυρρής
[χθες 18:27]  Και επίσημα Αργυρόπουλος στην...
[χθες 17:31]  Γ. Μπόγρης: «Ο Φασούλας είναι...
[χθες 16:56]  ΑΠΟ Αρόης: Κατεβαίνει οριστικά...
[χθες 16:12]  Η Παναχαϊκή υποχρεωμένη να...
[χθες 15:32]  Beach Soccer: Πήρε Μεντζελόπουλο ο...
[χθες 14:01]  Πανμοβριακός: Ανανέωσε ο Γ....








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [03:10:55]