ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές στους αγώνες του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές στους αγώνες του σαββατοκύριακου



Ο Κ. Ανδριανός θα διευθύνει το παιχνίδι της πρεμιέρας του πρωταθλήματος της Α' Κατηγορίας, ανάμεσα στον Ατρόμητο και τη Δόξα Νιφορεΐκων. Συνοπτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου:


A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5 μ.μ.: Πήγασος - Δόξα Χαλανδρίτσας, Οικονόμου.
Γηπ. Ριόλου, 5 μ.μ.: Πανμοβριακός - Δίας, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5 μ.μ.: Ατρόμητος - Δόξα Νιφορεΐκων, Ανδριανός.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 5 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Πάτρα 2005, Καδδάς.
Γηπ. Παραλίας, 5 μ.μ.: Δόξα Παραλίας - Ικαρος Πετρωτού, Φωκάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 5 μ.μ.: Αετός Πατρών - Θύελλα Αιγίου, Ταξιάρχης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 5 μ.μ.: Κεραυνός - Δαβουρλής, Πράνταλος.
Γηπ. Προαστείου, 5 μ.μ.: Νίκη - Αιγείρα/Ακράτα, Καλύβας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 6 μ.μ.: Καλάβρυτα - Ανω Καστρίτσι, Ρουμπάνης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 5 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αναγέννηση Πατρών, Χρονάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 5 μ.μ.: Αχαιός - Πολύτεκνος, Παπαδόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 5 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών - ΑΠΣ Πάτραι, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 5 μ.μ.: Αετός Ρίου - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Φωκάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5 μ.μ.: Αρης Πατρών - ΑΠΟ Αρόη, Τηλιγάδας.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/9
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λακκόπετρας, 5 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Σταροχώρι, Τηλιγάδας.
Γηπ. Πετρωτού, 5 μ.μ.: Περιβόλα - Καμίνια, Βαβαρούτας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 7.30 μ.μ.: Ατλας - Φαραϊκός, Σπυρόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Τέμενης, 5 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης - Απόλλων Εγλυκάδας, Σαμαρτζής.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Αστραπή, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 5 μ.μ.: Πυρσός - Γαλήνη, Μπακόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 5 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου - Αχαϊκός, Πράνταλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 5 μ.μ.: Πείρος - Λέων, Ταξιάρχης.
Γηπ. Λάππα, 5 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Δάφνη, Πολυγένης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 12 μ.: Αυτόνομη - Απόλλων Συνοικισμού, Παλαιολόγος.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Πετεινοί, Αρκουμάνης.
Γηπ. Ροδιάς, 5 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αβυθος, Καμζόλας.
Γηπ. Αγυιάς, 5 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Φοίνικας Ζήριας, Οικονόμου.
Γηπ. Καμαρών, 5 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Δρέπανο, Σαφαρίκας.
Γηπ. Προαστείου, 5 μ.μ.: Αργυρά - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 7.30 μ.μ.: ΠΑΟΚ Πάτρας - ΑΕ Αιγίου, Σπυρόπουλος.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 18:45]  Α' Κατηγορία: Μοιρασιά στα...
[χθες 16:59]  LIVE, το σημαντικό παιχνίδι του...
[χθες 12:54]  Α' Κατηγορία: Δόξα Παραλίας -...
[χθες 12:51]  Παναχαϊκή: Τελικά με Αίαντα στη...
[χθες 11:58]  Ο Δημήτρης Αγγελόπουλος με Βαγγέλη...
[χθες 21:23]  Επικαιροποίηση του πρωτοκόλλου...
[χθες 20:13]  Η Σάκκαρη για μία θέση στον τελικό...
[χθες 17:51]  Πέτρρος Μαντάς: Υποψήφιος για το...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [09:55:14]