Ολα τα αποτελέσματα στα «Αιγιάλεια» – Πίνακες, όρια, ρεκόρ

3 14

Εκαναν θραύση οι αθλητές και οι αθλήτριες της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου στα «Αιγιάλεια 2021». Η «Π» παρουσιάζει όλα τα αποτελέσματα μίτινγκ στίβου που διοργανώθηκε με επιτυχία το Σάββατο το απόγευμα στο Δημοτικό Στάδιο του Αιγίου από τον Αθηνόδωρο, τον Δήμο Αιγίου-ΝΠΔΔ και την ΕΑ ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου.

80μ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-16
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2007 361738 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 9.59 0,5
2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 360748 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 9.74 0,5
3 ΚΑΡΕΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2006 358719 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 9.91 0,6
4 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 357154 ΑΟΠΦ 10.04 0,5
5 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 394842 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 10.08 0,5
6 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 366153 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 10.12 0,5
7 ΘΩΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 357155 ΑΟΠΦ 10.21 0,5
8 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ 2007 393670 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10.42 1,2
9 ΠΑΠΠΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 2007 ΣΕΓΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 10.42 0,6
10 ΚΟΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2007 394428 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 10.43 0,5
11 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2007 392258 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 10.46 0,5
12 ΚΑΤΣΑΪΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 381656 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 10.51 1,2
13 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 356347 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.57 0,5
14 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2006 356337 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10.69 1,2
15 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 390403 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 10.77 1,2
16 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 363263 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 11.08 1,2
17 ΣΑΜΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 365369 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 11.26 0,6
18 ΤΣΑΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 11.31 0,5
19 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2008 379305 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 11.45 0,5

100μ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΣΤΕΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 368742 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 11.05 0,6
2 ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 394453 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.18 0,2
3 ΜΕΜΑ ΕΝΡΙΚΟ 2002 368464 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 11.22 -0,2
4 ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 2001 345022 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.29
5 ΖΩΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 11.35
6 ΜΠΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 346479 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.43
7 ΤΟΡΚΟΒΣΚΙ ΜΑΡΙΟΥΣ 1988 389970 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 11.50
8 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 336197 ΓΣ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.57
9 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 335770 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 11.61
10 ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 322346 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.62
11 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 385984 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11.62
12 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 353964 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 11.66
13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 366156 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 11.69
14 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 342950 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 11.72
15 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 360214 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 11.77
16 ΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 368519 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ Γ.Σ. 11.77
17 ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2003 357834 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 11.90
18 ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 377636 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 12.02
19 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 389645 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 12.06
20 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005 348132 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 12.07
21 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 12.12
22 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 391002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 12.13
23 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΑΡΗΣ 2000 380430 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.18
24 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2005 394455 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 12.39
25 ΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 353427 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 12.55
26 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΙΑΣΩΝ 2005 364257 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 12.60
27 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 373144 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 12.61
28 ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 12.66
29 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2004 382644 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 12.97
30 ΝΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 281641 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 13.06
31 ΣΠΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 394456 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 13.52
32 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 393777 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.66
33 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1983 242767 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 14.86

400μ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 360110 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 50.21
2 ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 50.39
3 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 376170 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 50.72
4 ΤΣΙΑΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 316023 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 51.00
5 ΚΑΤΣΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 385136 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 51.03
6 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 385484 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 51.38
7 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2000 377292 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 51.40
8 ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ 2000 351472 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 51.42
9 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 346973 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 51.47
10 ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2002 352720 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 51.60
11 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 389644 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 52.43
12 ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 377636 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 52.93
13 ΚΑΣΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 352369 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 54.03
14 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ 2002 376086 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 54.30
15 ΠΑÏΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 371669 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 54.42
16 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 391002 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 54.83
17 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ 2000 379525 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 55.34
18 ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2005 358714 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 56.23
19 ΤΣΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 363014 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 56.26
20 ΤΖΙΜΑΣ ΕΤΕΟΚΛΗΣ 2004 347413 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 56.61
21 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 370839 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 56.81
22 ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 393333 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 57.00
23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2004 342552 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 57.69
24 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 377395 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 57.71
25 ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΙΑΣΩΝ 2005 364257 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 57.78
26 ΣΚΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 382642 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 57.78
27 ΠΗΤΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 363897 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 58.11

1.200μ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-16
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 354484 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 3:30.17
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 2008 364192 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3:30.62
3 ΜΠΟΥΤΣΙΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 363531 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:32.04
4 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 358192 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 3:32.19
5 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2006 368815 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:44.07
6 ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΥΗΣ 2006 393291 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:45.64
7 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2008 372612 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 3:46.59
8 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 391997 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:48.16
9 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 358194 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 3:49.67
10 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 393328 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 3:53.95
11 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2008 389643 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 3:58.89
12 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2008 394139 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 3:59.19
13 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 2006 369387 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 3:59.51
14 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2008 375657 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:10.07
15 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 2008 373321 ΓΣ ΑΘΛΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ 4:16.36
16 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 373283 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 4:18.45
17 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΣΕΓΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:23.16
18 ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 394360 ΑΟΑ “Η ΓΑΛΗΝΗ” 4:26.90
19 ΡΕΚΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2007 375682 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:57.99

800μ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 352561 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:53.32
2 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2004 350830 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:53.43
3 ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994 364166 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:54.62
4 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 346720 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 1:58.73
5 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 335770 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:59.89
6 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 391543 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:00.82
7 ΒΛΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 389646 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 2:01.87
8 ΖΑΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 358711 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:08.29
9 ΒΕΛΙΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 389588 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:09.30
10 ΣΑΚΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 393332 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 2:21.56

1.500μ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 312606 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 3:59.65
2 ΓΚΙΟΥΡΑ ΝΤΕΝΙΣ 1998 338858 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4:02.92
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 356333 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4:04.82
4 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 356743 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4:12.30
5 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 1994 295467 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4:18.40
6 ΜΕΤΖΟΣ ΒΛΑΣΗΣ 2004 384574 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:20.86
7 ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2005 372050 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4:23.45
8 ΤΕΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 386834 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:26.89

3.000μ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 334949 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8:22.04
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1997 305733 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8:35.18
3 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 325419 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 8:59.10
4 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1999 313143 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 9:18.19
5 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 359009 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 9:21.45
6 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2005 390213 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:27.74
7 ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 357432 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 9:51.49
8 ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2007 372604 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 10:41.32
9 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 367619 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10:40.37
10 ΡΑΠΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2006 391692 ΓΣ ΧΑΡ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 10:29.52
11 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 1990 330573 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10:10.23
12 ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 372048 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11:13.25
13 ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 333132 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 11.33.51

5.000μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 348139 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 22:14.22
2 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 299253 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 22:02.68
3 ΚΑΥΚΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 365519 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 28:28.83
4 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 368709 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 22:57.66
5 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 360754 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 26:52.28
6 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 2006 389587 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 27:03.52

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 322379 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 7.36 0,5
2 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2001 364756 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 7.33 1,4
3 ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 329777 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 7.16 1,3
4 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 336843 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 7.15
5 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 369282 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 6.78
6 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2004 356910 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6.72
7 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 361672 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 6.56
8 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 315872 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6.34
9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2004 376172 ΑΜΣ ΠΝΟΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 5.76
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 326827 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 5.75
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 347229 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 5.75
12 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2004 390314 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.24
13 ΝΤΙΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 368296 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 5.20
14 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1983 242767 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 4.84
15 ΣΑΜΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2007 365369 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 4.64
16 ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 360232 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΑΚ.
17 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 374491 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ ΑΚ.
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 370843 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 2.01
2 ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 361164 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.94
3 ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 353588 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.82
4 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2007 394842 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.60
5 ΝΤΙΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 368296 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 1.60

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1991 281213 ΟΣΦΠ 16.70
2 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 344535 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 15.34
3 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 314963 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.28
4 ΜΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 357918 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 14.00
5 ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 394366 ΑΟΑ “Η ΓΑΛΗΝΗ” 8.25

ΣΦΑΙΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-18
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 352067 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 14.57
2 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005 367233 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 13.69
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 393973 Α.Ο. ΠΕΛΟΨ 12.86
4 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 374491 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 11.57
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 381454 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 11.18
6 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓ -ΡΑΦΑΗΛ 2005 394331 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 9.06

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-18
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 377773 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 55.41
2 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 361672 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 49.63
3 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 377395 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 46.47
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 347229 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 45.58
5 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 394636 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 33.22
6 ΚΟΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 393878 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 30.92

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4 Χ 200μ ΜΙΚΤΗ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:43.95
ΒΙΛΛΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2007
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007
ΤΙΜΟΘΕΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2007
2 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 366153 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 1:45.52
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 366156
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 364168
ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ 2006 381455
3 ΠΑΠΠΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 2007 ΣΕΓΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:49.57
ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 380885
ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2006
ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 357377
4 ΠΑÏΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 371669 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 1:49.73
ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2006 356873
ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΘΑ 2007 381058
ΜΟΡΦΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2007 367183
5 ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2006 391997 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:55.83
ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 372341
ΚΑΣΣΑ ΣΟΦΙΑ 2007 388103
ΠΟΛΥΖΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 393441

100μ ΕΜΠ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-18
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 370659 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 14.56 0,5
2 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 381560 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 15.05 0,9
3 ΤΣΙΛΙΓΚΡΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 363015 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 15.18 0,5
4 ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 357133 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 15.43 0,9
5 ΓΟΥΡΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2005 352673 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 15.83 0,9
6 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 347905 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 15.90 0,5
7 ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 370574 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 16.48 0,9

100μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 332397 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.61 0,1
2 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 331666 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 15.30 0,1

150μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-16
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 2007 374139 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 19.56 1,7
2 ΚΑΝΤΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 382205 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 19.91 1,7
3 ΜΑΡΑΘΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2008 385290 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 20.27 1,7
4 ΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2008 389578 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 20.30 1,7
5 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2007 363894 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 20.34 1,7
6 ΔΗΜΑΚΗ ΕΥΗ 2006 376018 ΑΜΣ ΠΝΟΗ 20.67 1,7
7 ΒΙΛΛΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2007 374053 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 20.74 1,7
8 ΓΙΑΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2007 268809 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 20.85 1,7
9 ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 357377 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 21.10 0,8
10 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2006 361681 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 21.11 0,8
11 ΜΑΧΑΙΡΑ ΤΡΙΑΔΑ-ΠΑΝΟΜΙΤΑ 2008 385291 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 21.22 0,8
12 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ 2007 382522 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 21.27 0,8
13 ΚΕΝΝΕΝΤΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ 2008 373371 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 21.30 1,7
14 ΞΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2007 386442 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 21.36 1,7
15 ΒΕΛΙΑΪ ΜΕΓΚΗ 2007 390281 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 21.41 1,7
16 ΠΑΠΑΝΔΡΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2006 377820 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 21.42 0,1
17 ΜΑΡΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007 372328 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 21.43 0,1
18 ΔΗΜΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ 2006 372045 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 21.46 0,1
19 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 2008 394463 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 21.49 1,7
20 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2008 377774 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 21.572 1,7
21 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2007 375427 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 21.580 1,7
22 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 374590 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 21.70 0,1
23 ΜΟΡΦΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2007 367183 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 21.75 1,4
24 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2007 376188 ΑΜΣ ΠΝΟΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 21.81 1,4
25 ΠΑΛΑΡΜΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2007 381646 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 21.82 0,8
26 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΝΑΣΙΑ 2007 382901 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 21.83 1,4
27 ΓΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 377930 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 21.87 0,8
28 ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2007 365119 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 21.94 0,8
29 ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 2008 390377 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 21.98 1,7
30 ΚΑΡΜΑΛΗ ΜΑΡΘΑ 2007 381058 ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 22.26 1,4
31 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΦΑΙΝΑΡΕΤΗ 2007 386796 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 22.57 1,4
32 ΠΕΠΠΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 2008 393858 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 22.86 0,8
33 ΜΠΟΜΠΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 381438 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 23.08 0,8
34 ΧΑΝΤΖΕΛΗ ΑΘΗΝΑ 2007 365394 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 23.19 1,7
35 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2006 372605 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 23.51 1,7
36 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 394169 ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020 23.83 1,4
37 ΚΑΚΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2007 382514 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 24.07 1,7
38 ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2008 390406 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 24.70 0,8
39 ΜΠΑΝΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2007 382513 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 25.05 1,7
40 ΒΙΚΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2007 386753 ΟΦΟΑ Ο ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ 26.23 1,7
41 ΒΙΚΑΤΟΥ ΑΡΕΤΗ 2007 386755 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 26.53 0,8

100μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 339236 AEK 12.60 -0,7
2 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 332397 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 12.71 -0,2
3 ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 332686 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 12.80 -0,7
4 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 364168 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 12.85
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΥΡΤΩ 2005 372047 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13.19
6 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1995 339728 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.27
7 ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 365063 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.31
8 ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2006 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 13.51
9 ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 328899 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 13.54
10 ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ 2006 381455 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 13.55
11 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 349027 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 13.56
12 ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 349017 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 13.64
13 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 357465 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 13.70
14 ΚΑΜΜΕΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2007 382209 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 13.83
15 ΡΑΜΠΑΒΙΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003 384519 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 14.60
16 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 393491 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 15.56

400μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 343811 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 58.12
2 ΛΑΖΑΡΊΔΗ ΜΑΡΙΑ 2005 367192 ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΟΣ ΓΣ 1:00.34
3 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2005 353596 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:00.77
4 ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ ΦΑΘΙΑ ΑΝΤΕΝΙΚΕ 2004 378217 ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΟΣ ΓΣ 1:01.42
5 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2005 361678 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1:01.77
6 ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 364466 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:02.44
7 ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 336178 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1:02.83
8 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 309181 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 1:03.14
9 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑ 2005 370155 Α.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” 1:03.32
10 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 1:03.45
11 ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 357831 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:04.28
12 ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 373394 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1:04.29
13 ΦΡΑΓΚΟΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 352658 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 1:04.48
14 ΚΑΤΣΟΥΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 375676 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:05.73
15 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2004 372340 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:05.74
16 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 368506 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:11.37
17 ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2005 375664 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 1:12.82

1.200μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-16
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΑΓΚΛΗ ΣΟΦΙΑ 2006 372506 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 3:49.94
2 ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 381542 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 3:50.97
3 ΤΖΑΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 372795 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 3:55.20
4 ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008 375670 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:01.81
5 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2007 368813 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4:01.83
6 ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2007 368688 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:02.35
7 ΚΑΣΣΑ ΣΟΦΙΑ 2007 388103 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:05.31
8 ΜΠΟΔΙΩΤΗ ΑΝΝΑ 2008 382658 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4:05.83
9 ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2007 375676 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:07.17
10 ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2008 374993 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4:10.23
11 ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2007 374492 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 4:10.98
12 ΛΕΚΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2007 392257 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 4:11.10
13 ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2007 381649 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:11.19
14 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2008 372609 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4:12.95
15 ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2007 382399 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 4:15.43
16 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2008 388357 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 4:15.94
17 ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2007 361513 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4:16.96
18 ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 2007 362422 LEPANTO ΣΜΥ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 4:18.85
19 ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 373906 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 4:23.66
20 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2008 381643 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:24.49
21 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2008 382420 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 4:24.81
22 ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2008 394719 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4:27.64
23 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2007 357428 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4:29.02
24 ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2008 389975 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4:31.66
25 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 356343 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4:35.45
26 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ 2006 361625 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 4:36.55
27 ΔΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2008 378201 ΑΜΣ ΠΝΟΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 4:37.82
28 ΤΖΟΛΑ ΙΟΥΛΙΑΝΗ 2007 394044 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 4:44.38
29 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2008 382653 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 4:51.15
30 ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 379795 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:57.91
31 ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ 2008 377001 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5:01.73
32 ΒΙΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2007 386754 ΑΣ ΑΚΡΟΣ 5:08.45

1.500μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΘΗ 2004 368814 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 4:49.35
2 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 350697 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 4:53.92
3 ΖΑΠΑΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΑ 2000 325762 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5:01.01
4 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 320225 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5:01.88
5 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 2006 372043 ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5:08.04
6 ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 342389 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 5:12.81
7 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 330576 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 5:12.93
8 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 391005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 5:13.71
9 ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 321991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 5:16.37
10 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ 2005 367623 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5:47.98
11 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 389581 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 6:18.47

5.000μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ 2005 375671 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 26:31.13
2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 381645 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 27:49.29
3 ΚΑΠΩΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 393457 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 29:27.22
4 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 2004 359843 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 30:35.43
5 ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 375658 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 30:49.01
6 ΖΩΗ ΕΛΕΝΗ 2004 356341 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 31:10.98
7 ΒΑΣΙΚΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 2004 380877 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 31:30.98
8 ΧΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΣΕΓΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΑΣ 34:58.21

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 329118 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ 6.20 1,9
2 ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 332686 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 6.00 0,3
3 ΠΟΪΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 370659 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.72 1,8
4 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1987 230844 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 5.29
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 5.08
6 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 381560 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 4.96
7 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 360624 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 4.76
8 ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2007 366152 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 4.65
9 ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 2006 370574 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 4.43
10 ΧΑΝΤΖΕΛΗ ΑΘΗΝΑ 2007 365394 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 3.86
11 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΦΑΙΝΑΡΕΤΗ 2007 386796 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 3.77
12 ΤΣΙΓΚΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2005 386225 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΑΚ.

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 342382 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.70
2 ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006 357828 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.50
3 ΛΙΝΤΙΟΒΟΗ ΜΕΛΙΝΑ 2005 375618 ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ Γ.Σ. 1.50
4 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 390029 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.45
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2006 378183 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 1.45
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 2007 394552 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 1.30

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 314735 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 12.78 1,4
2 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 344296 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.29 0,7
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 2004 382341 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.18 0,5
4 ΓΡΙΖΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 319195 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.09 -0,3
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ 2005 357198 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.03 0,5
6 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 377772 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 10.30 1,3
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΗΙΔΑ 2002 365266 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ DNS

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-18
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004 348971 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 11.03
2 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 368808 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 10.48
3 ΝΑΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2006 393857 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 10.30
4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2007 358819 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 9.44
5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 394327 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 8.90
6 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2007 387324 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 8.54
7 ΝΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 369536 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 7.96
8 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 383196 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 7.86
9 ΜΠΕΡΟΥΚΑ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 378861 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 7.49
10 ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2007 373906 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 7.39

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-18 (500γρ)
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ. ΓΕΝ ΜΗΤΡΩΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΡΩΞΑΝΗ-ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ 2004 367304 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 43.57
2 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΗ 2005 377370 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 40.08
3 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2004 348971 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 39.39
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 371989 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 31.60
5 ΔΟΥΚΛΙΑ ΟΛΓΑ 2004 357851 ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ 29.84
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ 2006 375008 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 29.03
7 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2007 383196 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 25.71
8 ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2004 368808 Α.Ε ΛΕΧΑΙΝΩΝ 25.01
9 ΠΟΛΥΖΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2006 393441 ΑΟ ΠΕΛΟΨ 20.67
10 ΜΠΕΡΟΥΚΑ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 378861 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ 18.36

ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 343479 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ 40.88 600γρ.

Δείτε περισσότερες φωτογραφίες του συνεργάτη μας, Δημήτρη Περδίκη εδώ:

Γιορτή του στίβου τα «Αιγιάλεια» – Φωτογραφίες

Ακολουθήστε το Pelop.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Γράψτε το σχόλιό σας

Παρακολουθήστε τα σχόλια
Να ειδοποιηθώ όταν
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Ολα τα αποτελέσματα στα «Αιγιάλεια» – Πίνακες, όρια,… […]


ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ


ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ