Κασσελάκης για Καραλή: «Πετάξαμε μαζί σου σήμερα Μανόλο, συγχαρητήρια!»
Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ Στέφανος Κασσελάκης έστειλε τα συγχαρητήρια του στο νέο μας Ολυμπιονίκη
![Κασσελάκης για Καραλή: «Πετάξαμε μαζί σου σήμερα Μανόλο, συγχαρητήρια!» Κασσελάκη](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/05/kasselakis_arxeio-873x432.webp)
Το δικό του μήνυμα στον νέο Χάλκινο Ολυμπιονίκη της χώρας μας, Εμμανουήλ Καραλή για το μετάλλιο που κατέκτησε το βράδυ της Δευτέρας στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024 στο Παρίσι, έστειλε ο Στέφανος Κασσελάκης.
«Χαμόγελο, πείσμα, δικαίωση. «Πετάξαμε» μαζί σου σήμερα Μανόλο! Συγχαρητήρια», αναφέρει ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ, σε συγχαρητήρια ανάρτηση του στο Χ για την κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου στο Άλμα επί Κοντώ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News