Θρήνος στο Ανω Καστρίτσι, «έφυγε» ο Δ. Κουτσός
Υπέστη ανακοπή χορεύοντας ζεϊμπέκικο σε μία βάπτιση!
![Θρήνος στο Ανω Καστρίτσι, «έφυγε» ο Δ. Κουτσός Ανω](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/πένθος.jpg)
Σοκ για την κοινωνία του Ανω Καστριτσίου, αλλά και για την ποδοσφαιρική ομάδα της περιοχής.
Εντελώς ξαφνικά, έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 51 ετών, ο επί σειρά ετών πρόεδρος του συλλόγου, Δημήτρης Κουτσός, ενώ χόρευε ζεϊμπέκικο σε βάπτιση, ο οποίος υπέστη ανάκοπη! Η ανακοίνωση του σωματείου:
«Το ΔΣ του Ανω Καστριτσίου εκφράζει τα θερμά του συλληπητήρια για τον αιφνίδιο θάνατο του Δημήτρη Κουτσού, επί σειρά ετών πρόεδρος του συλλόγου, ο οποίος “εφυγε” χορεύοντας το τελευταίο του ζεϊμπέκικο σε βάπτιση».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News