Το τρολάρισμα της Άννας Βίσση στους παίκτες του Ολυμπιακού ΒΙΝΤΕΟ
Έλληνες παίκτες του Ολυμπιακού πήγαν στην Άννα Βίσση να γιορτάσουν την κατάκτηση του Conference και εκείνη τους… τρόλαρε!
![Το τρολάρισμα της Άννας Βίσση στους παίκτες του Ολυμπιακού ΒΙΝΤΕΟ Βίσση](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/08/anna-vissi-mykonos-873x432.jpg)
Οι παίκτες του Ολυμπιακού πήγαν στο «Hotel Ermou», όπου εμφανίζεται η Άννα Βίσση για να γιορτάσουν τη θρυλική κατάκτηση του τροπαίου του Conference League. Η τραγουδίστρια γνωστή φίλαθλος του Παναθηναϊκού αποφάσισε να «τρολάρει» τους ερυθρόλευκους παίκτες, παίζοντας τον ύμνο του Παναθηναϊκού.
Μετά ακούστηκε και ο ύμνος του Ολυμπιακού, ενώ λίγο αργότερα ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης ανέβηκε στη σκηνή κρατώντας το Κύπελλο στα χέρια του. Πήρε το μικρόφωνο και είπε στους παρευρισκόμενους:
«Παιδιά ακούστε λίγο. Σίγουρα δεν είναι όλοι εδώ πέρα μέσα Ολυμπιακοί, αλλά αυτή η κούπα είναι για την Ελλάδα και πρέπει να το χαρούμε όλοι μαζί. Την φέραμε σε ελληνικά χώματα».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News