Αυτός «σφυρίζει» την Παναχαϊκή, πατρινές παρουσίες στο Κύπελλο
Ωστόσο, η πατρινή παρουσία θα είναι έντονη στα ματς της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας
![Αυτός «σφυρίζει» την Παναχαϊκή, πατρινές παρουσίες στο Κύπελλο Παναχαϊκή](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/10/takidis-giorgos-873x432.jpg)
Ο Γιώργος Τακίδης από το Κιλκίς ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση Πανσερραϊκός – Παναχαϊκή. Βοηθοί του θα είναι οι Κορώνας (Πειραιά), Φράγιος (Μακεδονίας), ενώ τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Δραγούσης από το Κιλκίς.
Ωστόσο, η πατρινή παρουσία θα είναι έντονη στα ματς της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας. Ο Ανδρέας Μεϊντανάς ορίστηκε α’ βοηθός στο παιχνίδι ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα την Πέμπτη (20/10), ενώ ο Γιώργος Σταθόπουλος θα είναι παρατηρητής διαιτησίας στον αγώνα Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος την Τετάρτη 19/10.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News