Αλέξανδρος Κομπόγιωργας: Θλίψη στο τελευταίο αντίο-ΦΩΤΟ
Ο Αλέξανδρος Κομπόγιωργας έφυγε προ ημερών από τη ζωή σε ηλικία 48 ετών, ύστερα από γενναία μάχη με τον καρκίνο, βυθίζοντας στο πένθος συγγενείς και φίλους.
![Αλέξανδρος Κομπόγιωργας: Θλίψη στο τελευταίο αντίο-ΦΩΤΟ Αλέξανδρος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/11/kompogiorgas1-1-1200x832-1-873x432.webp)
Τελέστηκε στο κοιμητήριο Νέας Σμύρνης η πολιτική κηδεία του Αλέξανδρου Κομπόγιωργα.
Ο Αλέξανδρος Κομπόγιωργας έφυγε προ ημερών από τη ζωή σε ηλικία 48 ετών, ύστερα από γενναία μάχη με τον καρκίνο, βυθίζοντας στο πένθος συγγενείς και φίλους.
Η είδηση του θανάτου του έγινε γνωστή μέσα από τη δημοσίευση της ηθοποιού, Καλλιόπης Ευαγγελίδου, ενώ ο Σπύρος Μπιμπίλας αποκάλυψε ότι έδινε το τελευταίο εξάμηνο μάχη με τη σοβαρή ασθένεια.
Σήμερα το πρωί πραγματοποιήθηκε η πολιτική κηδεία του Αλέξανδρου Κομπόγιωργα στο Κοιμητήριο Νέας Σμύρνης, ενώ η σορός του θα μεταφερθεί στη Ριτσώνα για αποτέφρωση.
Ανάμεσα στους ανθρώπους που βρέθηκαν στο κοιμητήριο για να αποχαιρετήσουν τον Αλέξανδρο Κομπόγιωργα ήταν ο Σπύρος Μπιμπίλας, η Χριστίνα Κουλουμπή και η Κάρμεν Ρουγγέρη.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News