Γεύμα παρέθεσε ο Ν. Δένδιας στους αντιπροσώπους της Ιεράς Κοινότητας Αγίου Όρους
Συνοδεύουν την εικόνα Άξιον Εστιατόριο
![Γεύμα παρέθεσε ο Ν. Δένδιας στους αντιπροσώπους της Ιεράς Κοινότητας Αγίου Όρους Γεύμα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/05/dendias-monaxoi-agiou-orous-873x432.jpeg)
Γεύμα προς τιμήν των Αντιπροσώπων της Ιεράς Κοινότητας Αγίου Όρους που συνοδεύoυν την εικόνα “Άξιον Εστί”, καθώς και του Πολιτικού Διοικητή & του Αναπληρωτή Διοικητή του Αγίου Όρους, παρέθεσε νωρίτερα ο υπουργός Εξωτερικών, Νίκος Δένδιας και το κοινοποίησε στο Twitter.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News