Η νίκη της τιμής για τις Νεάνιδες του Γλαύκου
Με ψηλά το κεφάλι αποχαιρέτησαν οι Νεάνιδες του Γλαύκου το αντίστοιχο Πανεπαρχιακό πρωτάθλημα.
![Η νίκη της τιμής για τις Νεάνιδες του Γλαύκου Νεάνιδες](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/116425428_2706457559603329_4851296740661922008_n-528x432.jpg)
Με τη νίκη της τιμής αποχαιρέτησε ο Γλαύκος το Πανεπαρχιακό πρωτάθλημα των Νεανίδων. Συγκεκριμένα, η ομάδα του Γιώργου Καπογιαννόπουλου επικράτησε με 41-40 επί της Αμφισσας, όμως το εισιτήριο για την τελική φάση του αντίστοιχου Πανελληνίου πρωταθλήματος πήρε με 2-0 νίκες ο Πελασγός. Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Μπαβέλας. Τα 10λεπτα: 13-11, 23-18 (ημ.), 29-29, 40-41.
ΓΛΑΥΚΟΣ (Γιώργος Καπογιαννόπουλος): Αποστολοπούλου, Πεντάρη, Καλαμπαλίκη 2, Μπούσια 4, Κουκουλομάτη, Μπαλασοπούλου 18, Χαραλαμπίδη 5, Καλατζή 8 (1), Σπαλιάρα, Τόγια 4
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News