Με επιτυχία το διεθνές σεμινάριο του ΣΕΠΠΕ στη Θεσσαλονίκη
![Με επιτυχία το διεθνές σεμινάριο του ΣΕΠΠΕ στη Θεσσαλονίκη ΣΕΠΠΕ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/06/aris-aggelopoulos-saloniks-758x432.jpg)
Με επιτυχία ολοκληρώθηκε σήμερα το διεθνές σεμινάριο του ΣΕΠΠΕ που έγινε το τριήμερο στην Θεσσαλονίκη με πολλούς σημαντικούς καλεσμένους.
Ανάμεσα στους ομιλητές ήταν ο Vladimir koprpivica, καθηγητής γυμναστικής Ακαδημίας Βελιγραδίου) με θέμα την μεθοδολογία της φυσικής κατάστασης στην προετοιμασία καθώς και για την συνεργασία του Α προπονητή με τον υπεύθυνο της φυσικής κατάστασης.
Επίσης, μίλησε ο Νikola Maistorovic, καθηγητής βόλεϊ Ακαδημίας Βελιγραδίου, με θέμα; Οδηγίες για τούς νέους βολειμπολιστες-τριες,πόσο, ποτέ και γιατί.
Ακόμα τοποθετήθηκε ο Mark lebedew (προπονητής της fridishafen με αντικείμενο την τεχνική και τακτική στο μπλοκ.
Από πλευράς Πάτρας παραβρέθηκε στις ο πατρινός προπονητής ο Αρης Αγγελόπουλος ο οποίος είναι και γενικός γραμματέας του ΣΕΠΠΕ και τα είπε με όλους τους ομιλητές.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News