Με την Παυλοπούλου από την Πάτρα στα μετάλλια το Μαρκόπουλο
Το Σάββατο στο ημιτελικό του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Κ20 με τον Φοίβο Μελισσίων
![Με την Παυλοπούλου από την Πάτρα στα μετάλλια το Μαρκόπουλο PAVLOPOULOU MARKOPOULO](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/208312776_10226265814172334_4538131762562564104_n-873x432.jpg)
Με την Βασιλική Παυλοπούλου από την Πάτρα, πρώην του Απόλλωνα, βασική πασαδόρο το Μαρκόπουλο νίκησε 3-0 σετ (25-20, 25-22, 25-23) τον Ολυμπιακό και προκρίθηκε στο φάιναλ-4 του πρωταθλήματος Κ20. Το Σάββατο στο ημιτελικό το Μαρκόπουλο θα παίξει με τον Φοίβο Μελισσίων.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News