Με ξένους διαιτητές και VAR τα μπαράζ στη Super League 2
Αυτό αποφασίστηκε από την Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ μετά από πρόταση του προέδρου της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας, Μαρκ Κλάτενμπεργκ
![Με ξένους διαιτητές και VAR τα μπαράζ στη Super League 2 VAR](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/01/var-2-873x432.jpg)
Με ξένους διαιτητές και χρήση VAR θα διεξαχθούν τόσο τα μπαράζ μεταξύ των δύο πρωταθλητριών ομάδων της Super League 2, όσο και τα μπαράζ για μια θέση στη Super League 1 της επόμενης περιόδου.
Αυτό αποφασίστηκε από την Εκτελεστική Επιτροπή της ΕΠΟ μετά από πρόταση του προέδρου της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας, Μαρκ Κλάτενμπεργκ, ο οποίος έδωσε το παρών στη συνεδρίαση.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News