Νέα διοίκηση στον Προφήτη Ηλία/ΠΑΟΚ
Ο Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ απέκτησε μια καινούργια διοίκηση, η οποία θα συγκροτηθεί σε σώμα τις επόμενες ημέρες.
![Νέα διοίκηση στον Προφήτη Ηλία/ΠΑΟΚ Προφήτη Ηλία/ΠΑΟΚ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/223663166_4134031063316825_6217878909387822592_n-627x432.jpg)
Πραγματοποιήθηκαν χθες στον εξωτερικό χώρο των γραφείων του Δημοτικού κλειστού γυμναστηρίου της Παναγίας Αλεξιώτισσας οι εκλογές για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου και Εξελεγκτικής Επιτροπής του Προφήτη Ηλία/ΠΑΟΚ. Από την διαδικασία των εκλογών προέκυψαν τα εξής αποτελέσματα:
Για το Διοικητικό Συμβούλιο εκλέγονται οι Ολγα Αθανασίου, Δημήτρης Γκίνης, Σπύρος Θεοχάρης, Γιώργος Κυριαζής, Κωνσταντίνα Παπαθεοδώρου, Δημήτρης Τρασάνης και Δημήτρης Χατζηγεωργίου.
Για την Εξελεγκτική Επιτροπή εκλέγονται οι εξής: Νίκος Γεωργάτος, Ανδρέας Θεοχάρης, Σωτήρης Μαράτος.
Η καινούργια διοίκηση θα συγκροτηθεί σε σώμα τις επόμενες ημέρες.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News