Νίκες στη πρεμιέρα για τους πυγμάχους της ΠΓΕ
![Νίκες στη πρεμιέρα για τους πυγμάχους της ΠΓΕ ΠΓΕ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/12/pleas-pge-873x432.jpg)
Με τον καλύτερο τρόπο ξεκίνησαν τις υποχρεώσεις τους στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Α-Γ Elite, που φιλοξενείται στο ΣΕΦ, οι πυγμάχοι της Παναχαϊκής οι οποίοι νίκησαν στα πρώτα παιχνίδια και προκριθήκαν στην επόμενη φάση.
Συγκεκριμένα στον τοπικό «εμφύλιο», o Δημήτρης Αθανασίου νίκησε τον Π. Θανασούλια της ΠΥΓΜΗ και προκρίθηκε στους «8» στην κατηγορία του ενώ ο Γιώργος Ξυροραφάς επιβλήθηκε του Θ. Ψάρρα από τον Αίολο Θεσσαλονίκης και προκρίθηκε στους «16» της κατηγορίας τους.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News