Ο ΑΟ Αιγιαλέων δίνει ντέρμπι κορυφής
![Ο ΑΟ Αιγιαλέων δίνει ντέρμπι κορυφής ΑΟ Αιγιαλέων](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/11/1664559709665-873x432.jpg)
Ντέρμπι κορυφής θα δώσει σήμερα (18.00) η ομάδα βόλεϊ του ΑΟ Αιγιαλέων η οποία υποδέχεται την Καλαμάτα 80 για την 3η αγωνιστική της Pre League με τις δύο ομάδες να βρίσκονται στην 1η θέση.
Το κλειστό του Αιγίου αναμένεται να είναι κατάμεστο και η ομάδα του Παπαδόπουλου θέλει να πετύχει το 3Χ3.
Ο έλληνας τεχνικός έχει όλους τους παίκτες στην διάθεση του με μοναδικό αμφίβολο τον Κανά ο οποίος έχει ενοχλήσεος ενώ το ματς θα σφυρίξουν οι Πατρινοί Γεράνιος, Λιναρδάτος.
⦁ Στα άλλα σημερινά παιχνίδια: 18.00,Ηρακλής-Πανερυθραϊκός, 18.00, Κέρκη- Φλοίσβος και 19.00, ΑΕΚ-Περσέας.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News