Ο Γλαύκος έχασε στην Κόρινθο
Οι Νεάνιδες του Γλαύκου ηττήθηκαν από τον Πελασγό στο ξεκίνημα του Πανεπαρχιακού πρωταθλήματος μπάσκετ.
![Ο Γλαύκος έχασε στην Κόρινθο Γλαύκος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/Basketball5-629x425-1.jpg)
Με ήττα με 42-38 από τον Πελασγό ξεκίνησε ο Γλαύκος στο Πανεπαρχιακό πρωτάθλημα μπάσκετ των Νεανίδων. Διαιτήτευσαν οι Κουτσοδήμος και Μπαβέλας. Τα 10λεπτα: 8-8, 8-6, 15-17, 7-11.
ΓΛΑΥΚΟΣ (Γιώργος Καπογιαννόπουλος): Αποστολοπούλου, Πεντάρη, Καλαμπαλίκη 2, Μπούσια 7, Κουκουλομάττη, Μπαλασοπούλου 12, Χαραλαμπίδη 5, Καλαντζή 10, Σπαλιάρα, Τόγια 2.
Η ομάδα του Γ. Καπογιαννόπουλου θα παίξει την Παρασκευή (11π.μ.) με τον Μάκαρο Αμφισσας. Διαιτητές οι Κουτσοδήμος-Μπαβέλας. Αύριο θα παίξουν: Πελασγός-Μάκαρος Αμφισσας (2μ.μ., Κωστής-Λιόνας).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News