Ο ΟΠΑΘΑ νίκησε τον ΝΟ Πρέβεζας
Φινάλε και για τον ΟΠΑΘΑ στο φετινό πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής Ανδρών του πόλο με καλές εμφανίσεις και πολύτιμες εμπειρίες απέναντι σε δυνατούς αντιπάλους.
![Ο ΟΠΑΘΑ νίκησε τον ΝΟ Πρέβεζας ΟΠΑΘΑ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/DSC_7630-1-873x432.jpg)
Ο ΟΠΑΘΑ ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις του στο φετινό πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής Ανδρών του πόλο με νίκη επί του ΝΟ Πρέβεζας με σκορ 12-7. Τα 8λεπτα: 3-2, 2-2, 2-0, 5-3. Τα γκολ του ΟΠΑΘΑ: Γελάσιος 1, Ηλιόπουλος 1, Παρασκευόπουλος 1, Καρράς 2, Θεοχάρης 2, Παπαγεωργίου 4, Προδρομίτης 1.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News