Ο Προμηθέας μαθαίνει τους αντιπάλους του στο Eurocup
Στο ίδιο γκρουπ δυναμικότητας, το 2ο, με την Λοκομοτίβ Κουμπάν
![Ο Προμηθέας μαθαίνει τους αντιπάλους του στο Eurocup PROMITHEAS](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/120574887_2931230447096514_5603430757283456626_o-e1625061148902-873x432.jpg)
Κληρώνει σήμερα (14.15) στο Eurocup με τον Προμηθέα θα έχει τοποθετηθεί στο β’ γκρουπ μαζί με την Λοκομοτίβ Κουμπάν. Τα άλλα γκρουπ: 1ο:Βαλένθια, 3ο: Γκραν Κανάρια, Μπανταλόνα, 4ο: Μπουντούτσνοστ, Παρτιζάν, 5ο: Μπολόνια, Λιετκαμπέλις, 6ο: Ολύμπια Λιουμπιάνα, Τρέντο, 7ο: Λεβαρουά, Μπουρζ, 8ο: Ουλμ, Τουρκ Τέλεκομ, 9ο: Μπουρσασπόρ, Αμβούργο, 10ο:Βενέτσια, Σλονσκ Βλότσλαβ. Οι ομάδες θα χωριστούν σε δύο Ομίλους και στην α’ φάση θα παίξουν 18 παιχνίδια. Οι 8 ομάδες από κάθε Ομιλο θα περάσουν στη β’ φάση.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News