Οι Ανδρες της ΝΕΠ φιλικά με Ιωνικό και Ηλιούπολη
Δυο δυνατά φιλικά παιχνίδια έδωσε στην Αττική η ΝΕΠ απέναντι σε Ιωνικό Νίκαιας και Ηλιούπολη, με τον Μιχάλη Ξανθόπουλο να δοκιμάζει σήματα και συστήματα ενόψει της πρεμιέρας.
![Οι Ανδρες της ΝΕΠ φιλικά με Ιωνικό και Ηλιούπολη ΝΕΠ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/10/244419063_2337201729743903_240332341520422275_n-873x430.jpg)
Ξεκίνησαν τα φιλικά παιχνίδια της ΝΕΠ στην Αττική στο πλαίσιο της προετοιμασίας της ενόψει του φετινού πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής Ανδρών του πόλο. Συγκεκριμένα, η ομάδα του Μιχάλη Ξανθόπουλου έπαιξε το πρωί του Σαββάτου με τον Ιωνικό Νίκαιας στον Πειραιά και το απόγευμα με την Ηλιούπολη. Η συνθεση της ΝΕΠ είχε ως εξής: Λιβαθηνός, Αποστολίδης, Γιαννακέας, Μπρακατσέλος, Αντίοχος, Πετρόπουλος, Μουστεράκης, Κοντονής, Καρύδης, Τουλγαρίδης, Κανελλόπουλος, Πίτσικας, Κωνσταντόπουλος, Σπανογιάννης, Καρράς, Πατκουτσος.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News