Στη «Βότκα Μολότοφ» η Κατερίνα Γερονικολού-Η ανάρτηση στο Instagram
Την Πάτρα επισκέφθηκε προ ημερών η ηθοποιός Κατερίνα Γερονικολού η οποία παρακολούθησε από κοντά την παράσταση «Βότκα Μολότοφ».
![Στη «Βότκα Μολότοφ» η Κατερίνα Γερονικολού-Η ανάρτηση στο Instagram Βότκα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/09/493fe61b-katerina-geronikolou-neo-look-main8-873x432.jpg)
Την Πάτρα επισκέφθηκε προ ημερών η ηθοποιός Κατερίνα Γερονικολού η οποία συμμετείχε στην θεατρική παράσταση «Βότκα Μολότοφ» που ανέβηκε στο Συνεδριακό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών. Η ίδια ανέβασε μια φωτογραφία στο instagram, με τον Ιωάννη Απέργη γράφοντας τα εξής: «Βόλτα και παράσταση στην Πάτρα! Γενέθλια του ioannisapergis_official που μόλις έγινε δεύτερη φορά μπαμπάς. Χαρά που από θίασος γίναμε παρέα!». Από εμάς, ευχές στον Ιωάννη Απέργη να του ζήσει το παιδάκι.
Η ανάρτηση της ηθοποιού στα κοινωνικά δίκτυα
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News