Στη Βουδαπέστη ο Νίκος Βασιλείου
Στη Γενική Συνέλευση των Ευρωπαϊκών Επιτροπών Πανεπιστημιακού Αθλητισμού μετέχει από σήμερα ο παλιός διεθνής διαιτητής πόλο, Νίκος Βασιλείου.
![Στη Βουδαπέστη ο Νίκος Βασιλείου Βασιλείου](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/241359190_540921963654037_5775594163222865826_n-e1631296808248-821x432.jpg)
Με την ιδιότητα του προέδρου της Επιτροπής Αθλητισμού Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του υπουργείου Παιδείας, ο Νίκος Βασιλείου συμμετέχει στη Γενική Συνέλευση των Ευρωπαϊκών Επιτροπών Πανεπιστημιακού Αθλητισμού (EUSA) στη Βουδαπέστη. Ο παλιός διεθνής διαιτητής πόλο θα βρίσκεται στην πρωτεύουσα της Ουγγαρίας την Παρασκευή και το Σάββατο, συμμετέχοντας στη λήψη κρίσιμων αποφάσεων εν μέσω πανδημίας. Στις φωτογραφίες ο Νίκος Βασιλείου με τον πρόεδρο της Κυπριακής Ομοσπονδίας Μιχάλη Κρασιά και τον γραμματέα Πάνο Ραζή. Ο πρώτος είναι μέλος και στην Παγκόσμια Ομοσπονδία βόλεϊ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News