Στη μάχη της β΄ φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος πόλο των Κορασίδων θα ριχτεί το Σαββατοκύριακο το αντίστοιχο συγκρότημα της ΝΕΠ. Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο «Ποσειδώνιο» κολυμβητήριο της Θεσσαλονίκης και ο προπονητής των «δελφινιών» Χρήστος Αργυρόπουλος θα στηριχθεί στις εξής παίκτριες: Βαρβάρα Παρασκευοπούλου, Δήμητρα Κοντάκου, Ανδριάνα Φιλιππαίου, Μαρία Κεπενού, Μαρία Σχίζα, Ηλιάνα Γκέκα, Ειρήνη Τσίγκα, Αγγελίνα Πασσά, Ζορντίνα Λάμπατου, Χαρά Κοντάκου, Θεοδώρα Βγενοπούλου. Εφορος του τμήματος είναι ο Λεωνίδας Κοντάκος και συνοδός ο Αγγελος Μαργαρίτης.